ŞEBNEM GELİNLİKŞebnem Gelinlik, gelin adaylarının beklentileri doğrultusunda ve hazır modelleri ile sizlere hakettiğiniz hizmeti, uzman ellerle sunmaktadır.

Firmamızda yer alan sayısız hazır modelleri sunuyor ayrıca beğendiğiniz modellerde size özel değişiklikler yapıyoruz. Sizler hayalinizdeki modeli belirleyin yeter.


 


Gelinlik modellerimiz her bedene uygun ve beyazın her tonunu içermektedir. Kına ve Nişan merasimleriniz için sizlere sunduğumuz Bindallı modelleri, Nişanlık Modelleri ve Kınalık modellerimiz mevcuttur.

Özel günlerinizde sadece sizleri değil bütün sevdiklerinizi düşünerek, çocuklara uygun gelinlik modellerimiz de mevcuttur.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı ile uğrayacağınız firmamızda hakettiğiniz ilgi ve özveriyi sizlere içtenlikte sunmaktan mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz.Birçok gelin adayı için stresli olan düğün arefenizi, en özel seçiminiz olan Gelinlik, Nişanlık ve Bindanllı modellerinde içinizi rahatlatacak çözümler sunuyoruz. Firmamıza uğrayıp yeni modellerimizi görmeden seçiminizi yapmayın. Şebnem Gelinlik Mutluluklar Diler.